Tampon Tamiri

Olası çarpmalarda emici özelliği ile şok edici etkiyi hafifleten tamponlar bu çarpma sonucunda içe göçebilir veya çatlayabilir. Sadece çarpışma anı değil çakılların neden olduğu çizikler, güçlü darbeler, kaldırıma ya da bir engele vurmak ve yanlış park etmek sonrasında da hasar görebilen tamponlar, mini onarım hizmetleri kapsamında tamir edilebilir. Plastik tamponların parça değişimi ile yenilenmesinin yanı sıra tamir edilmesi sürücülerin vakitten kazanmasını sağlar. Tampon tamirinin bir diğer avantajı ise araç kaskosunun bozulmadan tampon tamiri yapılması ve bu tamirin hasarsızlık oranına etki etmemesidir.

Tampon tamirinin mini onarım kapsamına girmesi için teknik olarak onarılabilir tampon olması gerekir. Aynı zamanda renklendirme işlemine uygun ve pütürlü plastik kaplama ile kaplanmış olması da tampon tamirini elverişli hale getirir.

Tamponda oluşabilecek göçük düzeltme işlemleri tamponun orijinalliği korunarak özenle yapılır. Tamir sonrasında göçük olan yerler yeni gibi gözükür ve bu tamir arabanın ikinci el değerini düşürmez.

Sadece göçükler değil çiziklerin giderilmesi de tampon tamiri kapsamındadır. PDRC Oto’nun işinde uzman ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile çizikler kısa sürede giderilir ve tamponun görünümüne yenilik katılır.

Tamponda oluşabilecek hasarları en kısa sürede tamir ettirmek, eskisinden daha iyi hale getirmek ve aracınızın bakımının emin ellerde yapılmasını istiyorsanız PDRC Oto ve ekibine güvenilir, rahatlıkla aracınızı teslim edebilirsiniz. Tamponunuzdaki hasarın ölçüsü belirlendikten sonra en uygun işlem kısa sürede yapılacaktır. Değer, zaman ve maddi kayıp yaşamadan alacağınız hizmet ile aracınızı yenilendiğini hissedeceksiniz.

Leave A Comment